А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Власть убийц / Reign of Assassins (2010)Рік випуску: 2010
Країна: Китай
Жанр: Бойовик
Тривалість: 1:55:05

Режисер: Чау-Бін Су (Chao-Bin Su), Джон Ву (John Woo)

У ролях: Мішель Йео, Юнг Ву-Санг, Барбі Хсю, Шон Юе, Келлі Лін, Ван Сюеці, Го Сяодун, Леон Дай, Анджелес Ву

Опис: У фільмі розповідається історія про вбивцю, що володіє високим рівнем бойових мистецтв, яка перестала бути вбивцею. Вона змінила своє обличчя і почала жити як прості люди. Вона познайомилася з простим і життєрадісним хлопцем, і вони одружилися. Однак, через те, що у неї є тіло Джармо, яке всі хочуть отримати, багато вбивці почали шукати її, що спричинило за собою низку нескінченних смертей.

Додаткова інформація: Повідомляли, що продюсер Джон Ву постійно знаходився на знімальному майданчику, даючи поради Су, хоча у фільмі ніяких явних ознак впливу Ву не видно. У китайських фінальних титрах присутній напис “Фільм Джона Ву. Режисер – Су Чао-пін “. А в офіційних англійських титрах – “Режисер – Су Чао-пін. Асистент режисера – Джон Ву “.

Власть убийц / Jianyu / Reign of Assassins (2010) HDRip

Власть убийц / Reign of Assassins (2010) DVDScr

Власть убийц / Reign of Assassins (2010) DVDScr

Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) смотреть онлайн фильм Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) кіно онлайн безкоштовно Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) онлайн фільми безкоштовно Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) Фільм Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) Кино в інтернеті безкоштовно Влада вбивць / Власть убийц / Reign of Assassins (2011) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.