А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: драма, еротика

Режисер: Йорген Років

У ролях: Йорген Років

Про фільм: Друг і вірний соратник Ларса фон Трієра Йорген Років відправився в подорож по екзотичним країнам світу (Гаїті, Сенегал, Філіппіни, Бразилія, Аргентина і багато інших) у пошуках природи еротики. Про що думає жінка, коли дивиться на чоловіка? Що вона відчуває, коли чоловік дивиться на її оголене тіло? Чи є у оголеного жіночого тіла свою особливу мову? Для свого дослідження Йорген Років вибирав найкрасивіших, яскравих і сексуальних жінок і попросив їх зіграти одну й ту ж сцену: гола красуня в номері готелю оплакує який поїхав до Європи коханого, не втрачаючи надії на те, що він може повернутися … Кожна жінка переживала цю сцену по-своєму і по-своєму розкривала свою любов і почуття. Після декількох років роботи Років зняв гімн жіночої чуттєвості і сексуальності. Гімн еротичності, яку чоловік все ж таки знайшов після довгих пошуків.

Випущено: Данія, Nordisk Film / Zentropa Productions
Тривалість: 01:25:07

Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) DVDRip-AVC

Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) смотреть онлайн фильм Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) кіно онлайн безкоштовно Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) онлайн фільми безкоштовно Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) Фільм Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Чоловік у пошуках еротики / Мужчина в поисках эротики / The Erotic Man (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.