А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Исповедь Дон Жуана (2011)Рік виходу: 2011
Жанр: Драма

Режисер: Андрій Бенкендорф

У ролях: Нодар Мгалоблішвілі, Артем Ткаченко, Олена Фесуненко, Василь Баша, Сергій Кравець, Армен Джигарханян

Про фільм:
Дон Жуан помирає. Лікар відпустив йому останній день жізні.Дон Жуан хоче сповідатися та відпустити свої гріхи. Ніхто зі священників проте не хоче вислухати відомого усій Іспанії грішника. Погоджується тільки молодий монах. І саме йому доля відкрила таємницю – виявляється, Дон Жуан не був коханцем для своїх жінок у звичному, плотському розумінні. Вражений ці монах поступово сам переходить до сповіді перед Дон Жуаном. Він розповідає, що закоханий в одну з парафіянок свого монастиря. Дон Жуан закликає його кинути монастир і відвезти свою кохану жінку. І залишається помирати. Тепер уже в повній самоті, але абсолютно щасливим.

Країна: Україна
Тривалість: 1:27:13

Исповедь Дон Жуана (2011) SATRip

Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) смотреть онлайн фильм Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) кіно онлайн безкоштовно Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) онлайн фільми безкоштовно Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) Фільм Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) Кино в інтернеті безкоштовно Сповідь Дон Жуана / Исповедь Дон Жуана (2011) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.