А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Поцелуй сквозь стену (2011)Рік виходу: 2011
Жанр: фантастика, мелодрама, комедія

Режисер: Вартан Акопян

У ролях: Антон Шагін, Олександр Адабашьян, Сергій Газаров, Світлана Немоляєва, Іван Охлобистін, Сосо Павліашвілі, Павло Воля, Людмила Соловйова, Михайло Тарабукін, Карина Андоленко.

Про фільм:
Що потрібно зробити, щоб домогтися любові зухвалої журналістки, та ще на ім’я Аліса? Подарувати їй жовтці? Сказати: «Аліса, лисичка моя». Підкотити на кареті? Або тупо завалити її грошима і подарунками? Поки Кеша, помічник знаменитого фокусника, ламає над цим голову, його звільняють з роботи і він залишається з двома десятками в кишені і почуттям, що життя не вдалося. Та й ті клянчить якийсь волоцюга, обіцяючи виконати будь-яке його бажання. А після зустрічі з ним, Кеша усвідомлює: Він вміє проходити крізь стіни! Його новий дар – шлях до щастя. Але навіть, якщо всі стіни світу – не перешкода, як пробитися до серця коханої?

Країна: Росія, ПЦ “Парадіз”
Тривалість: 1:24:23

Поцелуй сквозь стену (2011) DVDRip

Поцелуй сквозь стену (2011) DVDRip

Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) смотреть онлайн фильм Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) кіно онлайн безкоштовно Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) онлайн фільми безкоштовно Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) Фільм Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) Кино в інтернеті безкоштовно Поцілунок крізь стіну / Поцелуй сквозь стену (2011) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.