А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Невірний / Неверный / The Infidel (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Неверный / The Infidel (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: комедія

Режисер: Джон Аппікнанесі

У ролях: Йігал Наор, Стюарт Скудамор, Омід Джалілі, Джеймс Флойд, Арчі Панджабі, Стюарт Ентоні, Скотт Уолтерс, Міна Анвар, Аміт Шах

Про фільм:
Махмуд Назір – щасливий батько сімейства і власник невеликої таксомоторної компанії в Лондоні. Особливою релігійністю ніколи не відрізнявся. Проте коли син задумав одружитися на дівчині на ім’я Узман, мати якої вийшла заміж за екстремістського ісламського проповідника Аршада, Назір, щоб не вдарити обличчям в бруд перед новою ріднею, вирішив показати себе правовірним мусульманином.
Але в той же день на нього обрушується несподівана звістка: розбираючи старі папери матері, він знаходить свідоцтво про усиновлення. Виявляється, що Махмуд – вроджений єврей, і звуть його Солі Шімшіловіц!

Випущено: Великобританія, Met Film
Тривалість: 1:44:52

Неверный / The Infidel (2010) HDRip

Невірний / Неверный / The Infidel (2010) смотреть онлайн фильм Невірний / Неверный / The Infidel (2010) кіно онлайн безкоштовно Невірний / Неверный / The Infidel (2010) онлайн фільми безкоштовно Невірний / Неверный / The Infidel (2010) Фільм Невірний / Неверный / The Infidel (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Невірний / Неверный / The Infidel (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.