А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Притчі / Притчи (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Притчи (2010)Рік виходу: 2011
Жанр: Комедія, релігія, сімейний

Режисер: Віталій Любецький

У ролях: Олександр Ткаченок, Михайло Ейсман, Олена Сидорова, Микита Пальчевський, Андрій Волчек

Про фільм:
І, приступивши, учні сказали Йому: для чого притчами Ти промовляєш до них? (Євангеліє від Матвія, розділ 13, вірш 10),
Картина «Притчі» – нове слово у сучасному православному кінематографі. У кожній з трьох частин картини глядачеві запропонована душекорисність історія. Притчі розказані по-людськи щиро, з домашньою теплотою і гумором.
Перша притча «Незвичайне слухняність» змусить вас не тільки від душі посміятися, але і разом з невдалим героєм задуматися про гріх гордині і цінності християнського смирення. «Завтра благословляю тебе йти на кладовищі, і як побачиш, що небіжчика несуть – паплюж його останніми словами», – говорить старець молодому послушникові. Після настільки інтригуючого початку слід не менш цікаве продовження …
«Господи! Чому ти не чуєш нас? – Запитує священик в такій притчі. – Люди ходять до церкви, моляться, але їм не, стає легше … »Відповідь ангела на це питання бентежить глядачів, які, в кінцевому рахунку, отримують важливий духовний урок. Ця дивовижна історія написана на початку XX століття святителем Василем Кінешемского.
«В одному місті жила жінка, – йдеться в третій частині фільму. – Пости дотримувалася, Євангеліє читала, храм відвідувала … »І ось одного разу подає вона милостиню бідною, а та говорить:« До тебе сьогодні Христос прийде »!
Ми так часто зайняті собою, що не помічаємо, як життя проходить мимо. Відвертаючись один від одного, ми віддаляємося від Христа. Фільм «Притчі» по-новому відкриває вже звичне життя, показуючи нам самих себе.

Країна: Білорусь
Тривалість: 00:55:35

Притчи (2010) DVDRip

Притчі / Притчи (2010) смотреть онлайн фильм Притчі / Притчи (2010) кіно онлайн безкоштовно Притчі / Притчи (2010) онлайн фільми безкоштовно Притчі / Притчи (2010) Фільм Притчі / Притчи (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Притчі / Притчи (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.