А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010)Рік випуску: 2010
Жанр: трилер

Режисер: Джозеф Гузман / Joseph Guzman

У ролях: Асунах Ортега (Sister Sarah), Тоні Ембер Янг (Temperance), Devanny Pinn (GoGo), Білл Оберсту мл. (Brother John), Kimberly Ables Jindra (Sister Mary), Ivet Corvea (Mistress Charlotte), Джессіка Чорткофф (Beverly), Моніка Рамон (Sister Monica), Саша Стубер (Sister Catherine), Максі Дж. Сантіллен мл. (Mr. Foo), Девід Кастро (Chavo), Xango (Kickstand)

Опис: Переховуючись за монастирською стіною від небезпек зовнішнього світу, сестра Сара не очікувала, що потрапить прямо в лапи злочинців у рясах: під прикриттям священного хреста діяв законспірований наркокартель. Контрольовані настоятелям «тихої обителі» послушниці розфасовували кокаїн, а церковний автобус розвозив товар по великих дилерам.
Одного разу під час доставки товару в автобусі виявилася нестача … Підозрюваних у крадіжці було лише троє: двох черниць бандити застрелили на місці, а Сару наркобарон забрав із собою. Недовго думаючи, він накачав її наркотиками і здав в бордель. Ледь не померши від передозування, побита і згвалтована Сара прокинулася в якійсь халупі і почула голос божий, який закликав її помститися кривдникам …
Виконуючи Божу волю, сестра Сара зібрала цілий арсенал зброї і оголосила війну своїм мучителям, винищуючи їх одного за іншим. Церковна наркомафія і пов’язана з нею банда «Los Muertos» поклялися відірвати голову непокірної черниці. Але з ім’ям Господа на устах і з крупнокаліберним пістолетів в руці вона сама влаштує їм позачергової Судний день!

Країна: США
Тривалість: 01:28:03

Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) HDRip

Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) смотреть онлайн фильм Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) кіно онлайн безкоштовно Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) онлайн фільми безкоштовно Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) Фільм Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Амінь / Аминь / Nude Nuns with Big Guns (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.