А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) Онлайн

Система Orphus
Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Письмо счастья / Chain Letter (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Жахи, трилер,

Режисер: Деон Тейлор

У ролях: Ніккі Рід, Кіт Девід, Бетсі Расселл, Бред Дуріф, Бай Лін, Шерілін Вілсон, Ной Сеган, Кліфтон Пауелл, Коуді Кеш, Метт Коен

Про фільм:
Фільм оповідає про підлітків, що розсилають ці самі листи щастя через електронну пошту. Відповідай або помри. Проігноруєш – позбудешся життя. Хто з нас ставиться до таких листів серйозно?

Одне з таких листів і потрапляє до маніяка, що вибрали авторів листів собі в жертви. Скоро гра обертається проти друзів. Чи зможуть вони пройти це? Що тепер означає для кожного з них дружба?

Країна: США
Тривалість: 1:27:32

Письмо счастья / Chain Letter (2010) DVDRip

Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) смотреть онлайн фильм Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) кіно онлайн безкоштовно Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) онлайн фільми безкоштовно Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) Фільм Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) Кино в інтернеті безкоштовно Лист щастя / Письмо счастья / Chain Letter (2010) онлайн Фільми

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.