А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Правила

Вся информація нагло зкопійована в не дуже адекватної людини, за щьо їй вельма дякуемо.

Всі аудіовізуальні матеріали, на які вказують посилання на порталі, є власністю їх правовласника та охороняються Законом України «Про авторське право i сумiжнi права» (текст закону) від 1994р. із змінами від 1995, 1999, 2001, 2004 і 2005 рр.., і Законом України «Про розповсюдження прімiрнікiв аудiовiзуальніх творiв та фонограм» (текст закону), а також міжнародними правовими конвенціями.

Всі аудіовізуальні матеріали, на які вказують посилання на порталі, надані виключно для ознайомлення, і не можуть бути використані в комерційних цілях, в цілях бартерного обміну в будь-якій формі, з метою отримання за них матеріальної або будь-якої іншої вигоди, і пр. Суворо забороняється розповсюдження або організація масових переглядів будь-яких матеріалів, завантажених з порталу.

Єдиною метою створення порталу є безкорисливе бажання організаторів донести до відвідувачів ресурсу інформацію про існування якісного кінематографу, і переконати їх у доцільності придбання ліцензійних двд-копій вподобаних фільмів після ознайомлення. Всі матеріали за посиланнями з нашого порталу призначені тільки для попереднього ознайомлення – після ознайомлення ви зобов’язані видалити матеріали з вашого жорсткого диску протягом 24 годин.

За розповсюдження ознайомчих матеріалів наступає адміністративна відповідальність за статтею 164-9 «Незаконне розповсюдження прімiрнікiв аудiовiзуальніх творiв, фонограм, вiдеограм, комп’ютерних програм, баз даних».

Якщо ви не згодні з будь-яким пунктом даних умов – ви повинні негайно покинути наш сайт.

Вся информація нагло зкопійована в не дуже адекватної людини, за щьо їй вельма дякуемо.

2 Отзывов to “Правила”

  1. nik says:

    рнормальок %) *IN LOVE*

Залишити відгук

Перед тим, як надіслати форму:

Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.