А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм 71 / ’71 (2014)

723 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

71 / '71 (2014)

Режисер: Ян Деманж

У ролях: Джек О’коннелл, Пол Андерсон, Шон Харріс, Сем Рід, Чарлі Мерфі, Сем Хэзелдайн, Джек Лауден, Валін Кейн, Кілліан Скотт, Баррі Кеоган

Опис: Той рік у Белфасті став по-особливому гарячим, адже протистояння між католиками і протестантами досягло максимальної межі. Для наведення порядків у 19«71» році в місто були перекинуті армійські підрозділи з усієї Великобританії, але навіть вони виявилися неспроможними зупинити протестуючих. Ситуація з кожним днем ставала все небезпечніше і непередбачуваність, особливо після того, як новачкові Гері Хуку дуже не пощастило і після чергової бійки він опинився в поодинці на вулицях бурхливого міста. Найголовніше тепер для нього – це повернутися в частину, живим і неушкодженим.

Дивитися онлайн


Фільм 7-ий гном / Der 7bte Zwerg (2014)

693 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

7-ий гном / Der 7bte Zwerg (2014)

Режисер: Борис Альинович

У ролях: Борис Альинович, Елвін Камерон, Ніна Хаген, Норберт Хейстеркамп, Мірко Нончев, Ана Сани, Ральф Шмітц, Мартін Шнайдер, Отто Ваалкес

Опис: Свято і серйозні неприємності сусідять у розкішному палаці напередодні дня народження принцеси. Радість і горе готові разом увійти в цей замок разом з восемнадцатилетием чарівною Троянди, адже ще при хрещенні на дівчинку було наслано страшне прокляття з відстрочкою до повноліття. На свято запрошено багато гостей і серед них юний «7-й гном» Бобо, якому судилося зіграти не дуже радісну роль. Зовсім випадково малюк запускає прокляття і в ту ж хвилину всі гості на чолі з принцесою застигають як лід. Гноми дивом вдається врятуватися, і тепер на них лежить відповідальність за скоєне, і якщо вони не відшукаю спасителя принцеси, звільнити її не зможе ніхто.

Дивитися онлайн


Фільм 7 ящиков / 7 cajas (2012)

699 у.о.

Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

7 ящиков / 7 cajas (2012)

Режиссер: Хуан Карлос Манеглиа

В ролях: Хуан Карлос Манеглиа, Тана Шембори

Описание:
Вісімнадцятирічний бідний парагвайський хлопець мріє заробити і така можливість у нього несподівано з’являється. Для цього Віктору потрібно перевезти «7 ящиків» до певного місця, швидко, тихо і обережно. Правда у ящиків досить несподіване наповнення і проблем від нього у хлопця буде предостатньо. Але і відступати не хочеться, адже він вже пригледів собі мобільний телефон з камерою.

Дивитися онлайн


Фільм 79, Парк Авеню / 79 Park Avenue (1977)

4,732 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

79, Парк Авеню / 79 Park Avenue (1977)Країна: США
Жанр: драма
Рік випуску: 1977
Тривалість, частина 1: 2:48:27
Тривалість, частина 2: 1:28:26

Режисер: Пол Уендкос / Paul Wendkos

У ролях: Леслі Енн Воррен, Марк Сінгер, Девід Дьюкс

Опис: Дівчина, виростаючи в емігранской середовищі, стає великосвітської повією. Зв’язки з мафією привели її на лаву підсудних. Прокурором ж на процесі призначений батько її дитини.

Дивитися онлайн


Фільм 71: У вогні / 71: В огне / 71: Into the Fire (2010)

1,686 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

71: В огне / 71: Into the Fire (2010)Рік виходу: 2010
Жанр: Військовий

Режисер: Лі Чже Хан / Lee Jae-han

У ролях: Kwon Sang-Woo / Квон Сан У – Ку Гап Чо Cha Seung-Won / Чха Син Вон – Пак Му Ран TOP – Про Чжон Бом Kim Seung-Woo / Кім Син Вон – Кан Сік Те

Про фільм: Фільм заснований на реальних подіях. Серпень 1950. Корейський півострів охоплений вогнем військових згарищ. Південнокорейські війська змушені відступати під натиском Корейської народної армії. Лінію фронту вдалося стабілізувати лише біля річки Нактонган. Тут йдуть кровопролитні бої. Роте, що складається з сімдесяти одного студента-новобранця, наказано тримати оборону Пхоханской середньої школи для дівчаток. Перед ними поставлено практично нездійсненне завдання – як можна довше стримувати просування противника, набагато перевершує їх чисельністю.

Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.