А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм 8 кращих побачень (2016)

4,463 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

8 кращих побачень (2016)

Режисер: Марюс Вайсберг

У ролях: Володимир Зеленський, Віра Брежнєва, Володимир Епіфанцев, Євген Кошовий, Сергій Казанін

Опис: Успішний бізнес, хороша сім’я, гроші і перспективи. Здається, у ветеринара Микити було все, чого він міг би тільки побажати. Але як незабаром виявилося, герою фільму «8 кращих побачень» в житті не вистачило здоров’я і часу: лікарі поставили йому смертельний діагноз. Життя змінилось, і він довго шукав відповідного кандидата в чоловіки своєї майбутньої вдові, твердо вирішивши зробити це перед своєю смертю. Але як тільки гідний кандидат був підібраний і впевнено введений в сім’ю, раптом виявилося, що Микиті ще рано вмирати і тепер доведеться подбати про те, як віднадити Іллю від сім’ї, до якої він занадто швидко звик.

Дивитися онлайн


Фільм 8 нових побачень (2014)

7,699 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

8 нових побачень (2014)

Режисер: Марюс Вайсберг

У ролях: Оксана Акіньшина, Володимир Зеленський, Михайло Галустян, Поліна Максимова, Сергій Шнуров, Віктор Васильєв

Опис: Микита і Віра разом вже не один рік, але все так само не можуть звикнути один до одного, як і до шлюбу. Грудки взаємних претензій вже переросли в снігову лавину, здатну зруйнувати їх шлюб. Героям фільму «8 нових побачень» можливо, стояло б пожити окремо і одного разу це з ними трапляється. За дивним збігом обставин вони знову не вільні, хоч і не разом. Поряд з Микитою тепер карколомна, а головне – дуже розуміюча красуня, а Вірі у всьому потурає багатий і безвідмовний бізнесмен. Невже це те, про що вони дійсно мріяли і куди ж поробиш їх пристрасна любов? Дізнайтеся прямо зараз.

Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.