А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Angry Birds в кіно / The Angry Birds Movie (2016)

1,507 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Angry Birds в кіно / The Angry Birds Movie (2016)

Режисер: Clay Kaytis, Фергал Рейлі

У ролях: Пітер Дінклейдж, Білл Хейдер, Джейсон Судейкіс, Кіген-Майкл Ки, Джош Гад, Кейт Маккіннон, Джилліан Белл, Денні МакБрайд, Майя Рудольф, Джеффрі Аренд

Опис: Червона пташка Ред ніколи не була дуже доброзичливою до навколишнього світу, але останнім часом його агресії стала такою непідконтрольної, що суд змусив героя мультфільму «Angry Birds в кіно» піти на курси реабілітації та контролю гніву. Він пішов і зустрів там ще двох таких же невдах, яких, здається, ніхто не зможе виправити. І зовсім не даремно, адже на острів якраз прибутку свині і ставитися до них доброзичливо – катастрофічно нерозумно. І поки інші зустрічають незнайомців з розпростертими обіймами, трійця нових знайомців зосереджено стежить за гостями і відразу ж кинутися за ними, як тільки підступний план свиней буде виконаний ними.

Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.