А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм BioShock 2 Трейлер

2,631 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара


Розробники: 2K Marin, 2K Australia і Digital Extremes / Arkane Studios
Видавець: 2K Games

Сюжет:
Минуло десять років після подій першої частини. У кількох прибережних містах по всьому світу почали пропадати маленькі дівчинки. Викрадача описують тонким, що світиться червоним. Викрадачем є Велика Сестричка, доросла Маленька Сестричка перше покоління, яка механізувала себе на зразок Великих татусям. Вона стала правителькою захоплення, яке під її керівництвом досяг рівноваги, в якому вона «активно підтримує інфраструктуру міста і люто полює за будь-яким порушником цього балансу». Доктор Тененбаум, яка відкрила існування Адама і створила Маленьких сестричок, стверджує що Велика Сестричка викрадає дівчат і перетворює їх на істоти подібні до неї.

Дата виходу для BioShock 2:
Друга серія багатосерійного (вважаємо) художнього бойовика BioShock 2 вийде на екрани наших моніторів 9-го лютого 2010-го року. 2K Games запевняє нас, що така справа вже вирішена, і інших термінів не буде. Хоча ми – горобці стріляні і знаємо, що рішенням дана справа стане тільки тоді, коли гра надійде в продаж.

Втім, анонсована дата цілком може послужити добру службу при управлінні нашими очікуваннями, а якщо ви до сих пір не визначилися, чи варто чекати BioShock 2 чи ні, рекомендуємо вам ознайомитися з превью і відеопревью гри. Крім того, висловимо традиційну надію, що «1С» не затягне з випуском російської версії.
Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.