А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Hot Wheels: Початок пригод / Hot Wheels: The Origins of Awesome (2014)

980 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Hot Wheels: Початок пригод / Hot Wheels: The Origins of Awesome (2014)

Режисер: Метт Деннер

У ролях: Бен Діскін, Грант Джордж Девід Лодж, Ніколас Ройе, Faruq Tauheed

Опис: Такого сонного і повільного містечка ще варто пошукати на карті всього світу. Здається, його жителі пропагують лише порядок і дисципліну і чітко дотримуються всі правила. Але виявляється, що це не так і є серед інших і герої мультфільму «Hot Wheels: Початок пригод» енергійні рейсери містечка. Вони не підпорядковуються правилам, обожнюють швидкість і пригоди і завжди, повірте, завжди знаходяться там, де наступає справжня небезпека. А місто вже на скаженій швидкості увірвалися зміни, і захистити його від зла зможе лише команда відчайдушних супергероїв. І тут хлопці несподівано вирішують об’єднатися і довести всім, що вони не тільки порушники міської порядку, але справжні герої-рятівники.

Дивитися онлайн


Фільм Halo 4: Идущий к рассвету / Halo 4: Forward Unto Dawn (2012)

1,467 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Режиссер: Стюарт Хендлер

В ролях: Айэйн Белчер, Jenna Berman, Enisha Brewster, Осрик Чау, Дэниэл Кадмор

Описание: Ожидание войны Военная академия Космического Командования Объединённых Наций (UNSC) проводит в подготовке самых элитных курсантов. Но в головах героев фильма «Halo 4:Идущий к рассвету» пока еще полная каша. Например, Томас Ласки волнуется и из-за своей готовности к войне и из-за уровня своей подготовки. Но неожиданно колониальная армия первой наносит удар и планета нуждается в настоящих героях.

Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.