А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Iван Сила (2013)

784 у.о.

Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Iван Сила (2013)

Режисер: Віктор Андрієнко, Ігор Письменний

У ролях: Дмитро Халаджі, Віктор Андрієнко, Ольга Сумська, Ігор Письмовий, Василь Вірастюк, В’ячеслав Гіндін, Іванна Сахно, Богдан Бенюк, Борис Барський, Володимир Комаров

Опис: Він був простим сільським хлопцем і відрізнявся від сусідських хлопчаків тільки незвичайною силою. Все дитинство йому довелося багато працювати і допомагати своїй родині, а ставши дорослим, і зовсім піти в пошуках заробітку в чужу країну. Прага прихистила сильного хлопця і забезпечила важкою чорною роботою, з якою він справлявся за півзміни. Але одного разу хлопець опинився в цирку і перемігши іменитого чемпіона отримав несподіваний контракт, повністю змінив його життя. Так перед світом постав «Іван Сила» – циркач, силач і борець із світовим ім’ям, волею до перемоги і правді.

Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.