А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм Metallica: Крізь неможливе / Metallica Through the Never (2013)

979 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Metallica: Крізь неможливе / Metallica Through the Never (2013)

Режисер: Німрод Антал

У ролях: Дейн ДеХаан, Джеймс Хетфілд, Ларс Ульріх, Кірк Хеммет, Роберт Трухільо, Кайл Томсон, Тобі Харгрейв, Маккензі Грей, Пітер Брайант, Хротгар Метьюз

Опис: Поки одні з нетерпінням чекають виступу улюбленої групи, інші – щосили намагаються влаштувати цей концерт на гідному рівні. Наприклад, технічний співробітник команди у фільмі «Metallica: Крізь неможливе» відправлений за вкрай необхідною сумкою для виступу групи і… потрапляє в серйозну халепу, адже в місті починає творитися щось неймовірне, а повернутися до початку концерту просто необхідно.

Дивитися онлайн


Фільм Mark Oh — Scatman [MikeScofield]

1,261 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара


Фільм Mass Effect 2 трейлер

2,410 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Інформація про гру
Назва: Mass Effect 2
Рік виходу: 2010
Жанр: Action (Shooter) / RPG / 3D / 3rd Person
Видавництво: Electronic Arts
Розробник: Bioware

Опис:
Дія друга частини епічної саги Mass Effect відбувається через два роки після подій оригінальної гри. Зав’язкою сюжету служить інтрига зі зникненням людських колоній – розгадка цієї таємниці веде до нових космічних пригод. Розробники вдосконалили майже кожен елемент гри: від графіки та анімації до бойової моделі і штучного інтелекту. Зокрема, вони приділили пильну увагу другорядним планет, які герой може досліджувати на шляху до основної мети. В оригінальній Mass Effect на них було відверто нудно, але тепер ситуація змінилася.
Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.