А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фільм WTF! Якого біса? / ‘Importe qui (2014)

886 у.о.

Проголосуй за кіно! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

WTF! Якого біса? / 'Importe qui (2014)

Режисер: Рафаель Фрідман

У ролях: Ремі Гайяр, Патрік Рейналь, Франк Брюно, Элбан Іванофф, Сільвен Катан, Gregory Nardela, Бріджітт Моати, Ніколь Феррони, Quentin Jodar

Опис: Він реальний персонаж, трохи незвичний для звичайному житті, але дуже популярний у Всесвітній мережі. Але фільм «WTF Якого біса?» це зовсім не байопік, а спроба після шаленою популярністю на каналі Ютуб, підкорити і екрани. І коміку, клоуну або тролю (ви можете називати його як хочете) це цілком вдається і перегляди на його особистому каналі вже перевалюють за мільярдну межу. Правда дружині таке нехлюйство зовсім не подобається і вона намагається зробити з чоловіка нормально чоловіка і співробітника охоронної фірми. Заради майбутнього малюка Ремі готовий до змін, але це дозволить йому, його невгамовна натура і величезна армія шанувальників? Дізнайтеся прямо зараз, але точно знаємо, що нудно вам не буде.

Дивитися онлайн


Фільм WWDC-2010: Глава Apple С. Джобс представив iPhone 4

2,110 у.о.

Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Стів Джобс відзначив, що акумулятор забезпечує до 7 годин розмов в мережі 3G, до 10 годин відео або Wi-Fi, а музику можна слухати майже дві доби (40 годин).


Фільм Windows 8 Концепції

2,243 у.о.

Проголосуй ! 1 Оскар2 Оскара3 Оскара4 Оскара5 Оскара

Windows 8 (кодова назва) – знаходиться в розробці операційна система, восьма ітерація покоління ОС Microsoft Windows, що розробляється транснаціональною корпорацією Microsoft. Вихід Windows 8 очікується не раніше 2011-2012 року.
Основні особливості та відмінності

Головною особливістю Windows 8 буде підтримка 128-бітної (128-розрядної) архітектури. На даний момент (жовтень 2009 року) розробники Windows 8 реалізують впровадження в IA-128 повної бінарної сумісності з існуючими 64-бітними інструкціями. Встановлюються угоди з провідними виробниками процесорів та інших апаратних засобів, включаючи компанії Intel, AMD, Hewlett-Packard і IBM.

Також увагу буде приділено системі розпізнавання голосу і голосового управління. Серед інших можливих нововведень присутні покращена робота віртуалізації, тісна інтеграція з мобільного версією операційної системи, підтримка розпізнавання жестів.

Windows 8 матиме вдосконалену систему глибокого сну та відновлення, а також нові функції забезпечення безпеки, включаючи модифікацію PatchGuard.
Дивитися онлайн


Про100Кіно – розкішна колекція фільмів у режимі он-лайн і не тільки кіно онлайн безкоштовно (фільми на халяву). На Про100Кіно також е розділ український дубляж онлайн (переклад на українській мові). Якщо Ви не знайшли фільма якого хотіли б подивитись його можна безкоштовно замовити в розділі Замовити Фільми. Швидкість вашого підключення до інтернету має бути 5 Mб/сек і вище.